SLUŽBY

Veškeré služby, které poskytuji, mají jedno společné téma a tím je odstranění příčin obtíží, získání vnitřního klidu a plné využití své potenciálu k tvorbě ve prospěch sebe i celku.

KOUČINK

Řešíte nějaký problém a nevíte si rady? Cítíte se bezmocní? Neznáte svůj cíl? Znáte ho, ale nevíte  kde a jak začít? Týká se váš problém oblasti financí, rodiny, vztahů či zdraví?

Jste tu správně.

EFT

EFT je forma psychologické akupresury založené na stejných energetických meridiánech, jaké se používají v tradiční akupunktuře k léčbě fyzických a emočních onemocnění po více než 5 000 let, ale bez invazivity jehel.

BYLINNÁ TERAPIE

Fytoterapie (z řeckých slov fyton, tj. rostlina a therapeuein, tj. pečovat, léčit).

V rámci bylinné terapie jsou nalezena místa nerovnováhy v těle a navrženy byliny, které tuto nerovnováhu vyrovnají.

TERAPIE A PORADENSTVÍ

Každý z nás jsme originál, každý máme své výjimečné kvality, a dokud žijeme, máme možnost se o ně podělit s ostatními. Jenže k tomu je potřeba, kdo ve skutečnosti jsme. Je potřeba svůj pohled zaměřit dovnitř a poznat svůj vnitřní svět. A taky z něho odstranit brzdy a překážky, které nám brání v prožívání zdraví a štěstí.

Uniká nám, že to co se nám děje venku je jen následek toho co se děje uvnitř nás. Jinými slovy máme-li v sobě jasno, máme nadhled, komplexní pohled na věc, vnitřní klid a světlo nás provází ve všech aktivitách, kterým se věnujeme. Pokud máme v sobě zatemnělé kouty, stojaté vody či zapříčená vrata, dějí se nám smutné věci, trápí nás výčitky, máme zdravotní obtíže a trápí nás bída a nedostatek.

Moje služby jsou k dispozici všem odvážným, kteří vykročili na cestu k sobě a jsou připraveni utkat se sami se sebou. Cílem této cesty je bezpodmínečná láska a jednota.

Používám celou řadu technik, které aplikuji dle konkrétního stavu a potřeb jedince.

NLP

MATRIX REIMPRINTING

HLUBINNÁ REGRESNÍ TERAPIE

ACCES THE BARS

PRANA HEALING

TĚLOVÉ SVÍCE

Máte li zájem některou z nich vyzkoušet?

„Intuitivní mysl je posvátný dar a racionální mysl věrný sluha. Vytvořili jsme společnost, která uctívá sluhu a zapomněla na svůj dar.“

Albert Einstein

Připojte se k uzavřené FB skupině

Nenechte si ujít společné online terapie zdarma a řadu dalších výhod.