Monika Váňová

kouč a praktik EFT

Dárkový poukaz

na terapii dle vlastního výběru –  60 nebo 90 minut

Před nákupem poukazu prosím pečlivě zvažte, komu poukaz věnujte.

Pokud totiž chcete darovat poukaz někomu, za účelem toho, aby on změnil své chování, protože to jak se chová, vám činí problém, navrhuji, abyste dárkový poukaz věnovali napřed sobě.

Možná se ptáte a proč sobě? Vždyť nevhodně se chová on.

Je to z toho důvody, že ON/ONA venku se sice chová podle vašeho názoru špatně, nicméně problém je ten, že to bolestně pociťuje vy sami. A poukaz je určen právě pro toho, kdo cítí ten problém a bolího to.

Představte si poukaz jako nějakou pinzetu, která vám dokáže vytrhnout trn z paty.

A pokud vy své bolestné vnímání přenastavíte, tedy to jeho chování už vás nebude zraňovat, pak zmizí i problém. Ten člověk se sice bude stále chovat nevhodně, ale s vámi to ani nehne. No, a protože zůstanete v klidu, ten člověk venku na to bude muset nějak reagovat a s největší pravděpodobností (což se běžně děje) upraví i on své chování. Takže jste vlastně dosáhli svého a ještě jste si přitom náramně ulevili.

Pokud si dovolíte podívat se na situaci z této strany, tak se ten člověk venku nakonec může stát nástrojem vašeho uzdravení.

Jak poznáte zda je dárkový určen spíše pro vás a nebo pro toho druhého? Odpovězte si, kdo dané téma řeší. Vy a nebo ten druhý? Ten kdo ho řeší, cítí bolest. Bolest je uvnitř, takže je jeho. A jeho by měl být i ten dárkový poukaz☺.