Technika EFT (EmotionalFreedom Technique), NLP (Neuro-lingvistické programování) a metoda Matrix Reimprinting, Systemický koučink,

mají čtyři věci společné.

1. provokující názvy, které jsou málokomu jasné 🙂

2vysokou účinnostumožňují identifikaci a odstranění příčiny problému ( tzv. stresoru)

3.  jedná se o transformační techniky

Mění negativní vzorce chování ( naše dosavadní nevyhovující reakce), omezující přesvědčení ( na to nemám, jsem takový a makový, nemůžu se vyléčit atd.) a emoční prožívání v životních situacích. 

4. pracují s emocemi a pocity, respektive energií s nimi  spojenou. Vzpomínku spojenou s negativním nábojem dokáží neutralizovat. (To co nám vadilo, přestane vadit).  Což umožní zachovat  svůj vnitřní klid a rovnováhu.

Každá situace je neutrální – naše prožitky ( to jak určité věci vnímáme) jsou na základě našich vytvořených filtrů. Pokud rozšíříme a vyčistíme naše filtry, tak získáme jiný pohled na věc. V důsledku toho se mění naše chování.

I přestože situaci ovlivnit nemůžeme, to jak ji prožíváme ovlivnit můžeme.

Svůj názor na výsledek si nakonec můžete udělat vy sami.

Objednejte se.

 

 

 

 

Doporučení 

Máte-li zdravotní problémy, konzultujte prosím vhodnost metody EFT  s ošetřujícím lékařem.  To platí obzvláště u závažných onemocnění, která vyžadují lékařskou péči. Léky bez předchozí konzultace s lékařem nikdy nevysazujte. Metoda EFT není náhradou klasické zdravotní péče, je to doplněk klasické léčby.

Close Menu