Monika Váňová

kouč a praktik EFT

Vědomí sebe sama. Sebevědomí.

Vědomí sebe sama. Sebevědomí.

Naléhavé téma, které mi do života přináší různé životní situace. Na každém kroku na mě kouká a jakoby mě tahalo za rukáv, tak co, už ti to došlo?

Jakoby na mě křičelo: „Došlo ti Moniko, že svoji hodnotu si určuješ sama? Došlo ti, že tvoje hodnota má velmi úzký vztah s hranicemi? Víš, že na sebe nemusíš tlačit? Víš, že je v pořádku mít se rád? “.

A já na to, došlo, došlo, ano opravdu mi to došlo. Docvaklo mi to a nejen to. Pochopila jsem,že téma ženství je daleko komplexnější a že v sobě zahrnuje energii kruhu, spolupráce, lásky, naděje a sebevědomí.

A to je taky jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla opět organizovat ženské kruhy.

Hlavním tématem kruhů je a bude Sebevědomí a Ženská síla. Tohle jsou totiž dvě (pro mne) spojené nádoby. V obou případech si kladu ot.á.zku : Co to vlastně je?

Je totiž něco jiného chovat se sebevědomě a cítit se sebevědomě. Je úplně něco jiného užívat si svůj ženský potenciál než si myslet, že teď už je to ono.

No není divu, že tápu. Když se ohlédnu dozadu, tak vidím jen poušť a spálenou krajinu. Ženy v našem rodu zbídačené, pokořené, bolavé, nejisté a vystrašené. Nikde nikdo, kdo by malé Monice ukázal cestu.

Jenže Monika už ví, že nemusí bědovat v pozici oběti. je si plně vědoma, že je dospělá a že je na ní, aby převzala za svůj život zodpovědnost. Chápe, že ona je tvůrcem své vlastní reality a taky ví, že ve dvou a více se to lépe táhne.

Víc žen víc srdcí, víc srdcí silnější energetické pole, silnější energetické pole větší potenciál transformace.

A tak Monika volá ty, které to mají podobně.

Monika organizuje ženské kruhy, aby se spolu s ostatními mohla vrátit do svého středu, aktivovat svůj skrytý potenciál a mohla se o něj podělit s ostatními.

 

Bude-li  kruh , který se koná 17.6. – 19. 6. 2022 obsazen, nezoufejte. Plánujeme další , který proběhne taktéž v době úplňku  16.9 – 18. 9. 2022

Pokud víte o nějaké ženě, kterou by téma ženství a sebevědomí zajímalo, prosím dejte jí vědět, aby se mohla přihlásit.

 

Těším se na nová setkání a potenciál vzájemné transformace.

Monika Váňová

774 208 101

 

Sdílet článek >>>

Facebook

Mohlo by se vám líbit

A je to!

Sedím naproti vyzrálému páru, jsou spolu pár let. Poslouchám jejich vzájemné stížnosti na druhého. Ani netuší, že jedou v klasické hře na oběť, zachránce a útočníka, ve kterém se role plynule střídají

Číst »»