Monika Váňová

kouč a praktik EFT

Tajemství vánočních nocí

Vánoce se blíží a s nimi obrovská příležitost uzdravit svoje tělo i mysl. A co si budeme povídat, zní to o něco lépe, než chaos, blázinec, stres a uf..to jsem rád, že Vánoce jsou za mnou.

Tak hezky popořádku.

Od 24. 12. do 6. 1. máme k dispozici unikátní možnost, která se děje po celých 13 nocí.

Svaté vánoční noci ukrývají poselství, ke kterému máme přístup jen my. Nikdo,nikdo, opravdu nikdo jiný na světě to za nás udělat nemůže. Pokud si zprávu nevyzvedneme my osobně, budou ležet v nebeské poště a čekat na nás, až si je vyzvedneme… třeba příští rok.

Co nám mohou přinést.

Uvolnění starých bloků, pochopení a příležitost k rychlejší transformaci toho, co nám nevyhovuje.

Můžeme se dozvědět, jak se pro nás bude vyvíjet příští rok.

 

V tomto bodu je dobré si uvědomit, že vývoj budoucnosti odráží náš současný stav. Tedy popisuje, jak bychom se cítili za předpokladu, že neuděláme žádnou změnu.

Což znamená, že dostáváme obrovský roční náskok, jinak řečeno získáváme náskok dvanácti měsíců. Chcete-li s náskokem 360 dní se dozvídáme, že můžeme v případě potřeby něco změnit.

Ten kdo cítí energie, tak ví, že během vánoc jsou energie hutnější, naše citlivost roste a vnímání „depeší, zpráv a vhledů „ je tak rychlejší.

Chce to jen jedno. Věnovat si pozornost. Jinými slovy…zajít na poštu a vyzvednout si zprávu.

Ta pošta je uvnitř nás. A věřte, že stačí 5 minut.

Jak na to vám sdělím v pondělí 13. 12. 2021 ve 20.00 v uzavřené skupině Znám své emoce. Vím, kdo jsem.  Stačí se přihlásit do skupiny. Účast je ZDARMA.

Vánoce nás učili prožívat na úrovni fyzické hmoty, jenže je tu i další úroveň. A to úroveň energetická, která s hmotou, tedy naším tělem, velmi úzce souvisí.

Uvědomění si tohoto energetického pole nám umožňuje obrovský přesah. Díky změně energetického pole se mění i zdravotní stav, vztahy a finanční situace.

Vánoce jsou zkratkou a možností dozvědět se rychleji více o sobě a taky rychleji změnit to, co chceme jinak.

Umožňují nám tak náhled do našich stínů a tajných koutů. Není se čeho bát, neboť to, co si přiznáme a přijmeme, máme možnost ovlivnit.

Jak?

No přeci technikami energetické medicíny. Mezi něž patří třeba i EFT.

Shrnutí:

Vánoční moci nám umožňují převzít zprávu o tom, co nás v příštím roce čeká, objevíme jak se v jednotlivých měsících příštího roku budeme cítit.

Předpověď je vlastně zpětnou vazbou, která ukazuje na současný stav. Ve smyslu takhle a takhle se budeš cítit, pokud s tím něco neuděláš.

Je to na tobě. Nech to nebo to změň. Ty jsi tvůrce všeho, takhle vypadá ten obrázek. Líbí se ti? Nech to být. Nelíbí?  Namaluj jiný.

Máš na to, jsi ten, kdo tvoří.

Změnu lze provést například technikou EFT. Nauč se ji nebo se nech provést zkušeným terapeutem EFT.

Klaď si otázku co s tím udělám. Vystup ze země Obětí..staň se tvůrcem.

 

Říkáš, že to nejde?

Hm…tak co s tím uděláš:) ?

Sdílet článek >>>

Facebook

Mohlo by se vám líbit