Monika Váňová

kouč a praktik EFT

Tabu jménem HEMEROID

Pokud neznáte nikoho, kdo tímto onemocněním trpí tak gratuluji. Pokud znáte tak také, neboť mu můžete sdělit, že existuje cesta jak odstranit příčinu těchto obtíží.

 

Hemeroidy jsou křečové žíly konečníku. Jsou důsledkem rozšíření cév konečníku a řiti. jednou z nejčastějších příčin je zácpa, ale i průjem.

Příznaky hemeroidů jsou krvácení při stolici (platí pro vnitřní hemeroidy), svědění konečníku a pocit vlhka, těžší vyprazdňování při stolici kvůli zúženému průchodu, tlak a bolest konečníku.

Toto je tedy obrázek problému na který se koukáme. Každý obraz má však i svoji zadní stranu, tu, kterou nevidíme.

No a právě na této straně leží ta utajená příčina, kterou, když odstraníme, změní se i obraz na přední straně:).

Ta zadní strana nás informuje o tom, že hemeroidy jsou známkou tlaku způsobeného emocionálními stavy a strachy, o nichž nechceme hovořit ani je ukazovat.

Tento potlačený obsah se postupem času stává těžkým břemenem.
Zadní strana obrazu


Utajená příčina

Hemeroidy se objevují u toho, kdo se do něčeho nutí a kdo si vytváří tlaky, především v hmotné oblasti. Může to být například člověk, který se nutí k výkonu určitého zaměstnání, které ho ve skutečnosti nebaví. Protože hemeroidy se nacházejí v konečníku, koncové části tlustého střeva, pak se dotyčný zřejmě často nutí k tomu, aby něco dokončil. Klade na sebe přílišné nároky. Napětí vzniká především proto, aby se mu podařilo něco nebo někoho mít kvůli své hmotné nejistotě a svým nesnázím rozhodnout se.

To, že se tzv. nemoc projeví je jen snahou vašeho těla upozornit vás na nutnost opravy a návratu do rovnováhy.

Pokud odstraníte příčinu ležící hluboko v temnotách vašeho nevědomí, projevy na těle zmizí.

Když upravíme to neviditelné vzadu, změní se i obraz vvepředu. 

Možná si teď řeknete to je fain, ale jak to mám udělat?

Emocionální bloky myšleno potlačené emoce, způsobují energetické vychýlení, tedy narušují rovnováhu.

Potlačené emoce vznikají tak, že si lžeme. Uvědomte si,co se vlastně ve vašem životě děje a co byste si přáli, aby bylo jinak.

No a pak to změňte.

Pokud si na to netroufáte sami, nechte si pomoci od zkušeného praktika EFT, s přesahem i do jiných technik energetické medicíny. Jako je NLP, tělové svíce, bylinky, magnety atd.

Uleví se vašemu tělu a duši.

Jinak řečeno, v případě, že řeči svého těla nerozumíte, najměte si tlumočníka. Je to vaše tělo a vy za to stojíte!  Je to váš život a záleží jen na vás, jaký bude:).

Mohlo by se vám líbit

Stres, emoce a co s nimi

O rozhovor jsem požádala Veroniku Fílovou, ředitelku MŠ a jeslí PlayWisely v Praze. Před lety nás propojilo téma emocí, můj přístup ji oslovil a tak nezůstalo u jednoho sezení. Od první návštěvy utekly 3

Číst »»