Monika Váňová

kouč a praktik EFT

Sympozium EFT v Londýně 2021

Aneb jak se uzdravit snadno a lehce.

 20.3.2021 jsem si zaletěla na Sympozium EFT do Londýna.  (Letos to šlo jen online, to je jasnýJ).

Na vlastní uši a oči jsem byla přítomna nejnovějším výzkumům lékařů, vědců, chiropraktiků a dalších, kteří s EFT pracují a uzdravují lidi na celém světě.

Kopie návrhu budka nova 450

Přednášky se soustředily na :

Stres i chronický stres

Chronická bolest

Psycho problémy

PTSD- post traumatický syndrom

Autoimunitní onemocnění

 A řeknu vám, stálo to za to.

Je nádherné zažít nadšení a společné sdílení s těmi, kdo svoji urputností a vytrvalostí dosáhli toho, že technika EFT se pomalu a jistě řadí mezi oficiálně uznávané a vědecky doložené způsoby uzdravení mysli a těla.

Je to zvláštní pocit nadšení a závazku zároveň, setkat se s lékaři a jinými odborníky, bez jejichž zapálení a tahu na branku, by technika EFT nedosáhla uznání krom laiků také i na akademické půdě.

Když už sedíte na Sympoziu společně s řadou ostatních EFT praktiků s celého světa dojde vám, jak moc je technika EFT účinná a jak moc pomáhá ve všech končinách, bez ohledu na národnost a rasu.

Dojde vám, že vůbec není pravda, že techniku EFT „nikdo“ nezná.

Ještě více si uvědomíte obrovské benefity EFT a také důležitost poskytnout povědomí o možnosti této  „ samoléčby“ co nejvíce lidem, zejména těm, kteří trpí nouzí.

Tak jako třeba společnost Mind Body Medicine, která učí jak se díky  EFT mohou lidé uzdravit z traumat, v oblastech kde je nedostatek lékařské péče a financí. Jedná se o státy postižené občanskou válkou, válečnými konflikty, represí, chudobou  apod.

Tato společnost díky usilovné práci rozšiřuje povědomí a přináší tak možnost úlevy díky energetické medicíně, miliónům lidí na celém světě.

Tím jen chci poukázat na to, že EFT je technika, která se dá lehce naučit a může být dostupná pro každého.

Představte si, že technika EF je něco jako nástroj, který nám přináší  úlevu.

Stačí se naučit, jak ho  používat.

To co s nástrojem dokážete, záleží pak na vaší praxi. 

Jinak bude s nástrojem pracovat  učedník, jinak mistr 🙂

Shrnutí  Summitu:

Narůstající počet vědeckých studií přináší podporu tvrzení, že EFT je technika účinná, rychlá, trvalá a navíc bez vedlejších účinků. Působí na bolesti těla i duše.

I přestože to zní neuvěřitelně, vím, že je to možné. Ostatně ty zázraky zažívám jak já sama tak i moji klienti.

Poslechněte si jak svoje pocity po prvním sezení popsala moje klientka:

Byla jsem skeptická, techniku jsem neznala a nevěřila jsem, že se dá něco, čím člověk trpí celý život odbourat, třeba během 1 sezení.

Jak bys techniku popsala EFT?

Poměrně jednoduše zvládnutelná technika, pomocí které se dá zbavit dlouhodobých špatných návyků, chování, emocionálních cest, kterými člověk chodí pořád dokola a přitom mu to nevyhovuje.

Pocítila jsem změnu.

Dlouhodobé problémy, které mám už od dětství, neschopnost reagovat adekvátně emocionálně, i přestože rozumově člověk ví jak, tak emocionálně nemá zvládnuto.

Byla jsem překvapena, že už po prvním sezení, ty konkrétní problémy, na které jsem se soustředily se dají odbourat.  Následně po sezení, jsem přicházela na to, že i věci, které jsme spolu neřešily se začaly odbourávat, hýbat.

Problémy, které jsem pociťovala jako zásadní, mě přestaly trápit. Odlehčilo se mi.

Audio rozhovor na You Tube zde:

https://www.youtube.com/watch?v=nM-Yjte5QPI&t=3s

P.S. V pondělí 29.3.2021 v 19.00 pořádám živé vysílání zpráv z vědecké konference o EFT. 

Koná se v uzavřené skupině Znám své emoce, vím kdo jsem.

Je potřeba se tam přihlásit.

Cílem skupiny je vzájemná podpora, inspirace, procvičování techniky EFT na konkrétních tématech s cílem získat vnitřní klid a rovnováhu. Účast je zdarma.

Odkaz zde: https://www.facebook.com/groups/znamsveemoce

Pokud vás trápí fyzická či psychická bolest, vyhledejte si nějakého zkušeného odborníka na techniku EFT , který vám pomůže odstranit příčinu vašeho problému.

Na základě emoční úlevy dojde i k uvolnění energetického bloku, v souladu s tím se uleví i od fyzické a psychické bolesti.

Přeji Vám vnitřní klid, nadhled a pohodu.

Monika

Mohlo by se vám líbit