poradna

Nejčastější dotazy

Při práci ve skupině online je výhodou společná energie a nadšení, jinými slovy zvýšená motivace. Něco jako : „ spolu to zvládneme “ . Nicméně, problém se řeší spíše po povrchu. Společné „ ťukaní “ je něco jako dobrá konfekce, osobní sezení pak oblek šitý na míru.

Při osobním sezení je možno mířit rovnou do černého, kdy se identifikuje a odstraní příčina problému. Dochází k úlevě a uvolnění, psychosomatické problémy mizí.

Osobní sezení je vhodné zejména pokud řešíte chronické potíže, motáte se v kruhu a nevíte kde začít. Při osobní terapii si rychleji uvědomíte svůj vnitřní obraz a opravíte jeho pokroucené části. Práce s terapeutem EFT vám umožní dostat se do hlubších vrstev, kde se ukrývá váš opravdový potenciál. Můžete tak lépe objevit své pravé poslání, dary a získat zpět svou vnitřní sílu.

Ne, znamená to, že obecné ťukání je účinné, jen jiným způsobem. Působí plošně a spíše obrušuje hrany. Výrazně tak snižuje stres. Je přeci rozdíl prodírat se trním nebo obyčejnými keřem.

Klient přichází s balíkem nežádoucích pocitů, projevů, nálad a emocí. Je to případ, kdy si je vědom svých reakci na různé situace a jen si neví rady co s tím. Chci jen říci, že ví, že je něco jinak, než by si přál. Říká se tomu zdravá sebereflexe.

Jedno sezení trvá hodinu nebo hodinu a půl. Za tuto dobu se stihne vyřešit jeden nebo dva aspekty problému. Je dobré vědět, že jeden problém např. fobie, strach z výšek, psychosomatický problém ( může však být cokoliv) má maximálně 4 aspekty.

Z toho vyplývá, že jeden problém je vyřešen během 1-4 sezení.

Představte si stůl a 4 nohy. Deska je problém a nohy aspekty.Uřízněte nohy a deska spadne. Zaleží však na síle a kvalitě dané nohy a také té desky. A také kde přesně ta noha na té desce je. Je potřeba najít ten nejsilnější aspekt (nohu) a pokud ji odstraníte ostatní zbylé aspekty (nohy) automaticky spadnou. Proto je dobré si vybrat zkušeného praktika EFT. Stačí vám pak méně sezení.

Pokud dojde k odstranění příčiny, sníží se stresová zátěž, je to jako když z balónu vyhodíte zátěž s pískem. V důsledku toho vyletíte výše a vidíte věci v širších souvislostech, komplexněji.

Vaše mysl je více flexibilní, reagujete pružně, lépe se adaptujete. Roste vaše emoční inteligence a zvyšuje se vaše úroveň vědomí.

Emoční inteligence, schopnost adaptace a komunikace jsou jedny z nejžádanějších kariérních vlastností. A já bych dodala i lidských.

V těle člověka proudí energie. Proudí po drahách, které se nazývají meridiány. Příslušné meridiány vyživují jednotlivé orgány.

Pokud se někde energie zasekne, dochází k nerovnováze. Jednotlivé části těla jsou nedoživeny nebo naopak přetíženy. Jinak řečeno některé orgány jsou oslabeny a některé přetíženy. Tato nerovnováha se projevuje jako onemocnění.

Technika EFT pracuje s odstraněním energetických bloků. Tyto blogy jsou většinou způsobeny traumaty, traumatickými událostmi nebo omezujícími myšlenkovými vzorci, přesvědčeními a názory.

Pokud znáte někoho, komu by tyto informace pomohly, sdílejte u vás v komunitě.

Změna je možná, kdykoliv a v jakémkoliv věku. Jsme tvůrci svého života.

Bořivé a oddělující síly temnoty lze transformovat na tvořivé a propojující síly světla. A tam kde je světlo, není tma.

Máte jiný dotaz?

Neváhejte mne kontaktovat.

Připojte se k uzavřené FB skupině

Nenechte si ujít společné online terapie zdarma a řadu dalších výhod.