Monika Váňová

kouč a praktik EFT

ŽENSKÝ KRUH

Celý život jsem hledala odpověď na otázku co to je to ženství. Než mi došlo, že je to tak komplexní téma, na které jedna odpověď prostě nestačí. A jelikož jsem si na svých terapiích všimla, že toto téma zajímá většinu klientek, rozhodla jsem se, že začnu organizovat ženské kruhy.

V rámci ženského kruhu je zajištěno, ubytování v soukromém objektu, strava a kompletní program. Ubytování v klidném objektu uprostřed přírody.

Maximální počet 13 žen.

V blízkosti místa, kde se budou konat naše ženské kruhy, jsou dvě významná energeticky silná místa, navržená slavným architektem Santinim. Tato místa mají sílu, která působí na duši i tělo, a v rámci kruhu budete mít jedinečnou možnost vše zažít na vlastní kůži.

Ráda bych předeslala, že základním principem ženských kruhů jsou bezpečí a svoboda. Není očekáváno, že by kdokoli v kruhu byl tlačen k ničemu, co nechce sdílet nebo dělat. Klíčové je respektování osobních hranic a individuálního tempa každé účastnice.

Z ženského kruhu si můžete odnést několik cenných věcí:

1) Podpora a sesterské pouto:

Z kruhu si odnesete pocit podpory a sesterského pouta. Můžete se cítit spojené s dalšími ženami, které sdílejí podobné zkušenosti, a najít podporu ve svých vlastních výzvách a cestě osobního růstu.

2) Sdílení a vyslyšení:

Ženský kruh poskytuje bezpečný prostor pro sdílení svých příběhů, emocí a zkušeností. Získáte možnost být vyslyšeny a porozumět, že nejste sami se svými radostmi, obavami a otázkami.

3) Osobní růst a sebepoznání:

Z kruhu si můžete odnést možnost osobního růstu a sebepoznání. Skrze různé úhly pohledů od ostatních žen a podporu v kruhu můžete objevit nové perspektivy, rozšířit své hranice a prozkoumat svou vlastní identitu a potenciál.

4) Inspirace a moudrost:

V rámci ženského kruhu se sdílí moudrost, inspirace a učení mezi ženami. Můžete se inspirovat životními příběhy, perspektivami a nápady ostatních žen, což vám může poskytnout nové pohledy a inspiraci pro váš vlastní životní směr.

5) Rituály a hojení:

Ženský kruh může zahrnovat rituály a praktiky, které podporují hojení a sebevyjádření. Získáte prostor pro práci s emocemi, propojení s přírodními cykly, projev kreativity a nalezení rovnováhy a uzdravení ve svém životě.

6) Vědomí své ženskosti:

Být součástí ženského kruhu vám může pomoci přiblížit se k uvědomění a propojení se se svou ženskou podstatou. Získáte příležitost zkoumat a oslavovat různé aspekty ženskosti, jako je intuice, citlivost, síla mateřství a sexuální energie.

Kruhy se konají pouze v letních měsících červen až září.

Termíny pro letošní rok jsou již plně obsazeny.

Nové termíny pro rok 2024 budou vypsány na podzim tohoto roku.

 

V případě zájmu o účast se můžete zapisovat na seznam předběžných rezervací.