Monika Váňová

kouč a praktik EFT

TAROT

aneb kouč do kapsy

Asi všichni víme, že Tarot je soubor karet, které se často používají jako nástroj pro prorokování, introspekci a hledání odpovědí na otázky a situace v životě.

Tarotové karty mají obvykle 78 karet, rozdělených do dvou skupin:

Velkou arkánu a Malou arkánu.

Je důležité si uvědomit, že Tarot není přesný nástroj pro předpovídání budoucnosti, ale spíše poskytuje prostor pro reflexi, introspekci a podporu rozhodování. Interpretace karet je subjektivní a může se lišit mezi různými čtenáři.

A o to právě jde. Nejde o to, co nám kdo v souvislosti s kartou řekne, ale o to, jak mi to vnímáme. 

Pokud uchopíte Tarot, jako svého kouče může být skvělým nástrojem pro sebe rozvoj a osobní růst. Používání tarotových karet může pomoci jednotlivcům lépe porozumět sobě samým, prozkoumávat své emoce, přemýšlet o svých vzorcích a nalézat cesty ke svému vnitřnímu růstu.

Jinými slovy, rychleji vystoupit z případného bludného kruhu. A o to mi právě jde!

na mém workshopu se hravou formou seznámíte s užitím tarotu v běžném životě, aniž by bylo potřeba znát význam jednotlivých karet. Pochopíte jak s tarotem pracovat a odnesete si trvalého pomocníka pro každodenní život.

Práce s Tarotem, vám může ušetřit hodně pochybností, nejistoty a zkrátit cestu k vnitřní svobodě.

Já sama ho velmi často používám, vždy když si potřebuji něco ujasnit. U některých klientů je používám v případě potřeby pro rychlejší specifikaci zadání toho, o co jim ve skutečnosti jde. Což jim šetří čas a peníze. V neposlední řadě se mi osvědčil v rámci terapií u menších dětí. děti intuitivně pracují se symboly. Shrnuto a podrženo:  Tarot je taková ta věc, co vidí za roh☺. A můžete se díky těmto kartám naučit i vy.

Tarotový workshop se koná v úzké skupince 10 osob. Termín vypisuji většinou na přání.  V případě zájmu se prosím ozvěte. 

Vhodné i pro ženské pracovní kolektivy.