Můj příběh.

 

Dělám, co mě baví.

Jsem šťastná a každý večer se již těším na druhý den. Nemůžu dospat. Každý den je jako životní dobrodružství. Dělám, co mě baví. Je mi jedno (teda skoro) co si myslí druzí. Umím si lépe vymezit své hranice. Uvědomuji si, kde končí moje zodpovědnost a kde ji přebírá ten druhý. Jsem výrazně uvolněnější a vnitřně svobodnější.

 

 

Vždycky to tak nebylo.

Nežila jsem svůj život, ale život druhých. Žila jsem tak, aby to hlavně dobře vypadalo. Velmi špatně jsem nesla soudy druhých a jakékoliv rozladění mě rozhazovalo. Strachy a obavy jsem se snažila potlačovat a nepříjemné situace jsem řešila tak, že jsem od jejich řešení utíkala.

Velký zlom

Obrovsky obrat nastal, když se můj, velmi milovaný člověk propadl do depresí a černé síly ho táhly někam pryč. Začal tonout v emoční bažině. Strach o jeho život a bolest, kterou jsem prožívala, mě vtáhla do močálu emocí k němu. Začali jsme se topit společně.

Zachraň sám sebe

A najednou mi došlo, že svým strachem a obavami nepomáhám ani jemu, ani sobě. Uvědomila jsem si, že se musím soustředit hlavně na sebe a co nejrychleji se dostat na pevnou zem!

Šance

Pochopila jsem, že pokud se dokážu dostat na břeh včas, je velká šance, že stihnu lépe pomoci i jemu. S obrovským vyčerpáním, ale vírou, že když to dám já, dá to i on, jsem to nakonec zvládla.
A věci se mohly pomalu, ale jistě, obracet k lepšímu. Alespoň já osobně to tak cítím. Zlepšení jsou a naplňují mě obrovskou radostí.

Paradox

Uvědomila jsem si, že nebýt  strachu  a obav o někoho tak moc blízkého, tak se nikdy nezačnu tak moc soustředit na sebe.

Proces

Uvolnit se a vymanit z vlivu emocí, které vás táhnou ke dnu, lepí se na vás a pomalu vás dusí za živa, není nic jednoduchého. A přesto to může být jednodušší, než si myslíme.

V jednoduchosti je krása

Techniky NLP (Neuro-lingvistické programování) a EFT (Technika emoční svobody) mi umožnily a umožňují  na vlastní kůži zažít pocit uvolnění a klidu, na místo paniky, bolesti a strachu.

Skrytý poklad

A co víc, uvědomila jsem si, jak různé nepříjemné situace, jsou skrytým pokladem, a jak mi vlastně pomáhají k identifikaci “ ukrytých “ bloků v mém energetickém systému. A že jsem to já, kdo  se jich může natrvalo  zbavit.

Stát se lovcem

Je velký rozdíl lovit (číhat, vědět jak najít blok a odstranit ho) či být loven (nevědět, neznat a padat do pastí)!

Pevný bod

Moje cesta k vnitřní svobodě stále pokračuje. Hledám, kdo skutečně jsem. Hledám svůj střed a rovnováhu. Namísto oběti se čím dál tím více stavím do role dospělého. Úleva pro mne a taky pro mé okolí:).

Králíci v klobouku

Od svých strachů již neutíkám, vytahuji je jak králíky z klobouku a ještě se přitom bavím. Metody a techniky, se kterými pracuji, mám na sobě prověřené a vím, že fungují. V případě zájmu se o ně s vámi velmi ráda podělím.

Close Menu