Co pro vás mohu udělat?

Zmapovat s vámi váš problém a najít klíč k řešení.  Složitý zámek je otevřen za použití univerzálního klíče, který pasuje.

Mým univerzálním klíčem jsou speciální techniky (Emotional freedom technique, Neuro-lingvistické programování, Matrix reimprinting atd.)

Jste tu správně,

pokud vězíte dole, na dně pomyslné jámy, nebo se stále motáte v kruhu, udělali jste toho tolik, ale přesto to nikam nevede.

Štve vás, jak se chováte, křičíte na děti, partnera, žárlíte, závidíte, jste úzkostní, sžírají vás obavy, pochybnosti, strach, nejistota. Nemůžete spát, jíst. Přejídáte se. Chcete partnera a ne a ne ho najít.

Chcete otěhotnět, zhubnout, přibrat. Zásadně něco změnit. Nikdo vám nerozumí. Něco chcete, ale zároveň to nechcete, máte vnitřní konflikt. Jste pořád nespokojení. Podráždění. Unavení. Lítostiví. Zoufalí.

Nevíte jak dál. Váš problém je neřešitelný. Máte fóbie, psychosomatické problémy, alergie, zdravotní obtíže, dokonce chronické a dlouho trvající.  Nejde to řešit. Přítel/kyně  vás vytáčí. Matka vás nechápe, neocení, emocionálně vydírá. Otec vás neuznává, zesměšňuje, nedocení, nepodpoří.

Jste bezmocní, cítíte se pod psa, méněcenní. Vlastně ani nevíte, jestli to vůbec má cenu řešit, když už jste toho tolik pro sebe udělali a stále bez výsledku. Navíc stárnete a to problém je, protože s tím se fakt nic dělat nedá a ten pocit je šílený.

Mohla bych pokračovat….

Jste tu správně také v případě,

že  nevíte jak se rychle dostat na vrchol hory, chybí vám dostatek sebevědomí, vůle, odvahy, napřed potřebujete zhubnout, zbavit se kouření, přestat prokrastinovat atd.

Můžete ovlivnit změnu chování druhých?

Ano, a to nepřímo. Neboť i malá změna vašeho chování, bez ohledu na komplikovanost, složitost a hrůznost situace, může způsobit hluboké a dalekosáhlé rozdíly v chování všech zúčastněných osob.

Dominový efekt.

Vše souvisí se vším. Přestavte si, že strčíte do jednoho malého kousku domina a výsledkem je zboření celé řady. Jedná se o  holistický, komplexní neboli celistvý pohled na lidský systém.

Může změna v chování matky ovlivnit psychický/fyzický stav dítěte? Ano.

Může změna vašeho chování ovlivnit chování druhého partnera/ky? Ano.

Může změna vašeho chování ovlivnit ostatní členy rodiny/pracovního týmu? Ano.

Objednejte se.

Ve vašich rukou je víc než si myslíte. Objednejte se, i malá změna může mít velký přínos ve vašem životě a to nejen pro vás.

Máte-li zájem, ale stále nedůvěřujete, objednejte se na „ testovací kolo“ 10-15 min, kdy si můžete ujasnit, zda vám můj přístup bude vyhovovat.

Close Menu