Při své práci používám transformační techniky NLP, EFT, koučinku, hypnózy a mnohé další.

Přístup je individuální, neboť každý jsme originál, máme odlišné příběhy a tempo.

Můžete se cítit lépe, i přestože pochybujete, že to je možné.

Ten zázrak změny provádíte vy sami, já vás provádím technikou a podporuji. (Něco jako když vám někdo ukazuje jak udělat kotrmelec a nezlomit si přitom krk).

 

Co pomůže, když ani nevíte kde začít?

Zmapovat váš problém ( co vlastně je to, co chcete řešit) a najít klíč k řešení.  Složitý zámek je otevřen za použití univerzálního klíče, který pasuje.

Mým univerzálním klíčem jsou  transformační techniky, které působí komplexně ve všech rovinách, ve kterých je potřeba nastolit rovnováhu.

Jste tu správně,

pokud máte problémy ( fyzické, psychické), vězíte dole, na dně pomyslné jámy. 

Příklad: motáte v kruhu, i přestože jste toho udělali tolik, ocitáte se v podobných situacích. ( Závislost, nevyhovující chování, vztahy, výběr poartnerů – jak přes kopírák…)

– nevyhovuje jak se chováte, křičíte na děti, partnera, žárlíte, závidíte, jste úzkostní, sžírají vás obavy, pochybnosti, strach, nejistota. Nemůžete spát, jíst. nebo se naopak přejídáte.

-nemůžete otěhotnět, zhubnout, přibrat. Nikdo vám nerozumí.  Jste  nespokojení. Podráždění. Unavení. Lítostiví. Zoufalí.

-nevíte jak dál. Váš problém je neřešitelný. Máte fóbie, psychosomatické problémy, alergie, zdravotní obtíže, dokonce chronické a dlouho trvající.  Nejde to řešit. Přítel/kyně  vás vytáčí. Matka tu není pro vás. ale spíše vy pro ni.  Otec vás neuznává, zesměšňuje, nedocení, nepodpoří.

-jste bezmocní, cítíte se pod psa, méněcenní. Vlastně ani nevíte, jestli to vůbec má cenu řešit, když už jste toho tolik pro sebe udělali a stále bez výsledku. Navíc stárnete a to problém je, protože s tím se fakt nic dělat nedá a ten pocit je šílený.

Mohla bych pokračovat….

Jste tu správně také v případě,

 pokud nevíte jaký první krok učinit na cestě k vašemu úspěchu.  Z jámy jste vylezli a chystáte se dostat na pomyslný vrchol hory. (Zde volím spíše koučink).

K tomu vám chybí silná vůle, lepší sebevědomí, více odvahy, prokrastinujete atd..

Můžete ovlivnit změnu chování druhých?

Ano, a to nepřímo. Neboť i malá změna vašeho chování, bez ohledu na komplikovanost, složitost a hrůznost situace, může způsobit hluboké a dalekosáhlé rozdíly v chování všech zúčastněných osob.

Dominový efekt.

Vše souvisí se vším. Přestavte si, že strčíte do jednoho malého kousku domina a výsledkem je zboření celé řady. Jedná se o  holistický, komplexní neboli celistvý pohled na lidský systém.

Může změna v chování matky ovlivnit psychický/fyzický stav dítěte? Ano.

Může změna vašeho chování ovlivnit chování druhého partnera/ky? Ano.

Může změna vašeho chování ovlivnit ostatní členy rodiny/pracovního týmu? Ano.

Objednejte se.

Ve vašich rukou je víc než si myslíte. Objednejte se, i malá změna může mít velký přínos ve vašem životě a to nejen pro vás.

Vy lepší, svět lepší ( ano a vím, že to z ní jako klišé).

 

Close Menu