Spolu to zvládneme. 

Při své práci používám transformační techniky, které umožňují identifikovat a odstranit pravou příčinu vašeho stresu ( více viz.záložka o technikách EFT, NLP, Matrix).

Vše děláte vy sami, já vás provádím a podporuji.

Co pomůže, když ani nevíte kde začít?

Zmapovat váš problém ( co vlastně je to, co chcete řešit) a najít klíč k řešení.  Složitý zámek je otevřen za použití univerzálního klíče, který pasuje.

Mým univerzálním klíčem jsou  transformační techniky : Systemický koučink, EFT , NLP , Matrix reimprinting , které kombinuji dle individuálních potřeb klienta.

Jste tu správně,

pokud máte problémy ( fyzické, psychické), vězíte dole, na dně pomyslné jámy. ( Zde volím přístup spíše terapeutický).

Příklad: motáte v kruhu, i přestože jste toho udělali tolik, ocitáte se v podobných situacích. ( Závislost, nevyhovující chování, vztahy, výběr poartnerů – jak přes kopírák…)

– nevyhovuje jak se chováte, křičíte na děti, partnera, žárlíte, závidíte, jste úzkostní, sžírají vás obavy, pochybnosti, strach, nejistota. Nemůžete spát, jíst. nebo se naopak přejídáte.

-nemůžete otěhotnět, zhubnout, přibrat. Nikdo vám nerozumí.  Jste  nespokojení. Podráždění. Unavení. Lítostiví. Zoufalí.

-nevíte jak dál. Váš problém je neřešitelný. Máte fóbie, psychosomatické problémy, alergie, zdravotní obtíže, dokonce chronické a dlouho trvající.  Nejde to řešit. Přítel/kyně  vás vytáčí. Matka tu není pro vás. ale spíše vy pro ni.  Otec vás neuznává, zesměšňuje, nedocení, nepodpoří.

-jste bezmocní, cítíte se pod psa, méněcenní. Vlastně ani nevíte, jestli to vůbec má cenu řešit, když už jste toho tolik pro sebe udělali a stále bez výsledku. Navíc stárnete a to problém je, protože s tím se fakt nic dělat nedá a ten pocit je šílený.

Mohla bych pokračovat….

Jste tu správně také v případě,

 pokud nevíte jaký první krok učinit na cestě k vašemu úspěchu.  Z jámy jste vylezli a chystáte se dostat na pomyslný vrchol hory. (Zde volím spíše koučink).

K tomu vám chybí silná vůle, lepší sebevědomí, více odvahy, prokrastinujete atd..

Můžete ovlivnit změnu chování druhých?

Ano, a to nepřímo. Neboť i malá změna vašeho chování, bez ohledu na komplikovanost, složitost a hrůznost situace, může způsobit hluboké a dalekosáhlé rozdíly v chování všech zúčastněných osob.

Dominový efekt.

Vše souvisí se vším. Přestavte si, že strčíte do jednoho malého kousku domina a výsledkem je zboření celé řady. Jedná se o  holistický, komplexní neboli celistvý pohled na lidský systém.

Může změna v chování matky ovlivnit psychický/fyzický stav dítěte? Ano.

Může změna vašeho chování ovlivnit chování druhého partnera/ky? Ano.

Může změna vašeho chování ovlivnit ostatní členy rodiny/pracovního týmu? Ano.

Objednejte se.

Ve vašich rukou je víc než si myslíte. Objednejte se, i malá změna může mít velký přínos ve vašem životě a to nejen pro vás.

Vy lepší, svět lepší ( ano a vím, že to z ní jako klišé).

 

Close Menu